07 / październik

Bardzo często zadajecie nam pytania co zrobić aby włosy puszące się przestały się puszyć. Problem dotyka większości z nas szczególnie na jesień kiedy coraz więcej jest deszczowych dni, a wilgotność powietrza staje się większa. Jest wiele sposobów, dlatego postanowiliśmy przedstawić kilka z nich!

Pierwszym sposobem jest nic innego jak nasz hitowy produkt zwany “parasolką dla włosów” czyli spray Humidity Proof Hula Hoop. Jest to produkt wykańczający fryzurę, który aplikujemy na suche włosy. Spray zapobiega pochłanianiu wilgoci przez włosy, dzięki czemu nie napuszają się oraz są ujarzmione bez efektu sklejenia. Zalecamy osobom z cienkimi włosami.

Drugim ciekawym rozwiązaniem jest spray Keyliss, który również aplikujemy na koniec stylizacji. Ma za zadanie wygładzić i utrwalić włosy tak aby żaden kosmyk nie odstawał. Mimo, że włosy są utrwalone, nie ma wrażenia tzw. kasku czy sztucznego hełmu. Polecamy osobom z wieloma “baby-hair”.

Najnowszym sposobem, który staje się hitem Maanu jest krem dyscyplinujący Arpege Opera. Innowacyjny produkt stworzony dla włosów ultra puszących się i niesfornych. Produkt nakładamy na suche bądź lekko wilgotne włosy. Daje efekt wygładzenia, ujarzmienia włosów w 100% naturalnym wydaniu. Głównym atutem kremu jest naturalny efekt. Polecamy dla osób z gęstymi i ciężkimi w ujarzmieniu włosami.

Masz pytania? Napisz do nas na Facebook lub Instagram Maanu dla Włosów.

Dodaj komentarz