O Maanu

Maanu to firma zajmująca się sprzedażą detaliczną oraz hurtową profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Maanu to polska firma z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszczyńskiej 12.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie profesjonalne kosmetyki, które charakteryzują się najwyższą jakością składów produktów, skutecznością oraz tym, że nie są testowane na zwierzętach.

Naszą misją jest dbanie o najwyższe standardy w zakresie obsługi klientów indywidualnych jak i biznesowych. Kładziemy bardzo duży nacisk na edukację oraz wiedzę naszego zespołu. Uczestniczymy w profesjonalnych szkoleniach jak i targach fryzjerskich w całej Europie.

Maanu to również ambasador sportu żużlowego. Jesteśmy oficjalnym sponsorem Huberta Łęgowika od 2017 roku, reprezentującego barwy Kolejarza Opole.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i współpracy. Mamy nadzieję, że nasze działania znajdą Twoje uznanie!

We wrześniu 2019 stworzyliśmy dla naszych klientów nową usługę w postaci Maanu Hair Spa. Jest to miejsce w naszym dotychczasowym sklepie na warszawskim Powiślu, gdzie można skorzystać z profesjonalnych usług Maanu Eksperta takich jak: zabiegi odbudowy włosów, relaksacyjny masaż głowy, badania oraz zabiegi na skórę głowy. Więcej informacji oraz zapisy na dobrane indywidualnie zabiegi umówisz pod numerem kontaktowym 733 608 525