O Maanu

Maanu to firma zajmująca się sprzedażą detaliczną oraz hurtową profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Maanu to polska firma z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Leszczyńskiej 12.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie profesjonalne kosmetyki, które charakteryzują się najwyższą jakością składów produktów, skutecznością oraz tym, że nie są testowane na zwierzętach.

Naszą misją jest dbanie o najwyższe standardy w zakresie obsługi klientów indywidualnych jak i biznesowych. Kładziemy bardzo duży nacisk na edukację oraz wiedzę naszego zespołu. Uczestniczymy w profesjonalnych szkoleniach jak i targach fryzjerskich w całej Europie.

Maanu pamięta również o osobach potrzebujących. Wszystkie kosmetyki, których jest bliski koniec ważności trafia do ośrodków świadczących pomoc osobom bezdomnym. Maanu to również ambasador sportu żużlowego. Jesteśmy oficjalnym sponsorem Huberta Łęgowika reprezentującego barwy Kolejarza Opole.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i współpracy. Mamy nadzieję, że nasze działania znajdą Twoje uznanie!

We wrześniu 2019 stworzyliśmy dla naszych klientów nową usługę w postaci Maanu Hair Spa. Jest to miejsce w naszym dotychczasowym sklepie na warszawskim Powiślu, gdzie można skorzystać z profesjonalnych usług Maanu Eksperta takich jak: zabiegi odbudowy włosów, relaksacyjny masaż głowy, badania oraz zabiegi na skórę głowy. Więcej informacji oraz zapisy na dobrane indywidualnie zabiegi umówisz pod numerem kontaktowym 733 608 525